SITE KULLANIMI

Isbu internet sitesi ve bu sitede yer alan tüm içerik, bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ve bunlarin üzerindeki ticari isim ve ticaret unvani gibi her türlü fikri ve sinai mülkiyet hakki www.avabilisim.com.'ye aittir.

Kullanicilar sitede yer alan bilgileri sadece bilgi edinmek amaciyla kullanabilecek olup www.avabilisim.com'nin önceden yazili izni alinmaksizin bu bilgiler kismen veya tamamen kopya edilemez, dagitilamaz, kiralanamaz, çogaltilamaz alt lisansla kullandirilamaz, degistirilemez.

 Bu sitede yer alan bilgilerin gözden geçirilmesi, degistirilmesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak, www.avabilisim.com. bu sitede yer alan her türlü bilgiyi, içerigi önceden bildirimde bulunmadan diledigi zaman degistirmeye, düzeltmeye ve çikarmaya tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Hiçbir üçüncü sahis ya da kurum www.avabilisim.com.'den önceden yazili bir muvafakat almadan bu siteye baglanti saglama yetkisi yoktur.

www.avabilisim.com, sitede yer alan bilgilerin dogru ve güncel bilgiler olmasi için elinden gelen makul çabayi sarf etmektedir. Bununla birlikte www.avabilisim.com hiçbir kosulda, Sitede yer alan bilgilerin çesitli nedenlerle dogruluk içerecek sekilde güncellesmemesi; gözden geçirmesinde gecikme, sitede olmasi muhtemel bir yanlislik veya eksiklikten ya da degisiklikten, sitede yer alan bilgilere dayanilarak yapilan islemlerden veya siteye ulasilamamasindan dogan ve dogacak zarar ve/veya kayiplardan dolayi ötürü sorumlu degildir.

www.avabilisim.com web sitesinin yayinlanmasi, sadece tanitim ve bilgilendirme amaci ile sinirli olup, hiçbir kisi ve/veya kurulusa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Site içersindeki bilgileri; bundan yararlanmak isteyenler için, hiçbir sekilde öngörülen sigorta teminatina iliskin poliçenin genel ve özel sartlari ve eklerinde yer almadikça bir hak veya www.avabilisim.com için bir taahhüt içermez; poliçe sahipleri için ise, sahip olduklari sigorta poliçe ve eklerinde yer alan hüküm ve sartlarin degistirilmesi, genisletilmesi veya kaldirilmasi anlamini tasimaz. www.avabilisim.com. üçüncü sahislar tarafindan idare edilen baglantili internet siteleri içeriklerinden hiçbir sekilde sorumlu degildir. Veri gizliligi ve Güvenlik Politikasi isbu siteye erisim yapan tüm ziyaretçilerimizi ilgilendirmektedir.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilginin herhangi bir sekilde tahrif edilmesi, degistirmesi, kopyalanmasi, izinsiz kullanilmasi halinde www.avabilisim.com'nin hukuki ve cezai tatbikata basvurma hakki saklidir.